O NAS

Društvo VITA Pivka je samostojno, prostovoljno, nepridobitno in neprofitno ter humanitarno, versko in politično neopredeljeno združenje, ki uresničuje svoje interese na področju zdravja, sociale, preventive, pomoči sebi in drugim, osebnostnega razvoja ter mejnih in komplementarno-alternativnih ved.

Dejavnosti društva so razdeljene na štiri osnovne sklope:

• izobraževalni  program POMAGAJMO (sebi in drugim) – PSD in nudenje pomoči pri učenju (PPU)
  • svetovanja in terapije s področja zdravja, sociale in medsebojnih odnosov za posameznike, pare in skupine
  • naravne metode pomoči
  • sodelovanje z mediji, organizacija dogodkov

Sedež društva je v Pivki na Postojnski cesti 12, na povabilo pa gostujemo  pri drugih društvih, organizacijah, družinah, posameznikih  in  skupinah iz vse Slovenije, ki si želijo naših storitev.

Čarobne palice za izboljšanje življenja ni. Vsak je odgovoren zase. Strokovnjaki iz društva vas lahko naučimo kako pomagati sebi in drugim v različnih situacijah, vam  pomagamo na poti k pozitivnemu razmišljanju, boljšemu načinu življenja, boljšim medsebojnim odnosom, vam pomagamo razumeti težave in vam jih pomagamo tudi reševati, korake pa mora delati vsak sam…

roke skupaj 2

Vabljeni vsi, ki ste pripravljeni na naraven način storiti kaj za boljše psihično in fizično počutje in tisti, ki se želite naučiti kako pomagati sebi in drugim.

OSNOVNI PODATKI:

Polno ime: Društvo za zdravje in izobraževanje VITA Pivka

Krajši naziv: Društvo Vita Pivka

Naslov: Postojnska 12, 6257 Pivka

Ustanovljeno je bilo 1. junija 2006.

DŠ: 61258059

MŠ: 6133996000